Versenynaptár - 2017


Dátum
Helyszín
Ország
Esemény
Március 25.
Torun
Legjobb Párosok Kupája 1. forduló (végeredmény)
Április 1.
Gorican
Nemzetközi egyéni horvát bajnokság (végeredmény)
Április 2.
Krsko
Nemzetközi egyéni szlovén bajnokság 1. forduló (végeredmény)
Április 2. 
Zarnovica
Nemzetközi egyéni szlovák bajnokság (végeredmény)
Április 15. 
Nagyhalász
Egyéni magyar bajnokság 1. forduló (végeredmény)
Április 29.
Krsko
SGP 1. forduló - Szlovén Nagydíj (végeredmény)
 Április 29.
Debrecen
Páros magyar bajnokság 1. forduló (elmaradt)



Május 1.
Nagyhalász
Egyéni Európa-bajnoki elődöntő 1. (végeredmény)
Május 1.
Mureck
Egyéni Európa-bajnoki elődöntő 2. (végeredmény)
Május 1.
Terenzano
Egyéni Európa-bajnoki elődöntő 3. (végeredmény)
Május 6.
Lamothe Landerron
Egyéni Európa-bajnoki elődöntő 4. (végeredmény)
Május 6.
Esbjerg
Grand Prix kvalifikáció 1. selejtező
Május 6.
Zarnovica
Grand Prix kvalifikáció 2. selejtező (végeredmény)
Május 6.
Lonigo
Grand Prix kvalifikáció 3. selejtező (végeredmény)
Május 13.
Varsó
SGP 2. forduló - Lengyel Nagydíj (végeredmény)
Május 19.
Pardubice
Egyéni junior világbajnokság 1. elődöntő (végeredmény)
Május 20.
Gorican
Egyéni Európa-bajnoki Challenge (végeredmény)
Május 20.
Terenzano
Egyéni junior világbajnokság 2. elődöntő (végeredmény)
Május 20.
Eskilstuna
Egyéni junior világbajnokság 3. elődöntő (végeredmény)
Május 27.
Liberec
Páros Európa-bajnokság 1. elődöntő
Május 27.
Daugavpils
SGP 3. forduló - Lett Nagydíj
Május 27.
Avesta
Egyéni junior Európa-bajnoki elődöntő 1.
Május 27.
Debrecen
Barátság kupa egyéni bajnokság 1. forduló (végeredmény)
Május 28.
Debrecen
Barátság kupa csapat bajnokság 1. forduló (végeredmény)




Június 3.
Pocking
Junior csapat-világbajnokság 1. elődöntő
Június 3. 
Esbjerg
Junior csapat-világbajnokság 2. elődöntő
Június 3.
Swietochlowice
Barátság kupa csapat bajnokság 2. forduló (végeredmény)
Június 3.
Krsko
Arany Jel nemzetközi egyéni meghívásos verseny (végeredmény)
Június 4. 
Swietochlowice
Barátság kupa egyéni bajnokság 2. forduló (végeredmény)
Június 5.
Abensberg
Grand Prix kvalifikáció 4. selejtező
Június 10.
Nagyhalász
Egyéni junior Európa-bajnoki elődöntő 2. (végeredmény)
Június 10.
Prága
SGP 4. forduló - Cseh Nagydíj
Június 10.
Rovnó
Barátság kupa csapat bajnokság 3. forduló (végeredmény)
Június 11.
Rovnó
Barátság kupa egyéni bajnokság 3. forduló (végeredmény)
Június 15.
Olching
Grand Prix kvalifikáció 1. elődöntő
Június 17.
Terenzano
Grand Prix kvalifikáció 2. elődöntő
Június 17.
Debrecen
Egyéni magyar bajnokság 2. forduló (végeredmény)
Június 24.
Macon
Egyéni junior Európa-bajnoki elődöntő 3.
Június 24.
Horsens
SGP 5. forduló - Dán Nagydíj (végeredmény)
Június 25.
Riga
SWC - csapat világkupa selejtező 
Június 30.
Torun
Egyéni Európa-bajnokság döntő 1. forduló (végeredmény)




Július 1.
King's Lynn
SWC - csapat világkupa 1. elődöntő (végeredmény)
Július 1.
Lendva
Szlovén egyéni bajnokság 3. forduló (végeredmény)
Július 1.
Avesta
Svéd egyéni bajnoki döntő (végeredmény)
Július 2.
Gorzów
Lengyel egyéni bajnoki döntő (végeredmény)
Július 4.
Vastervik
SWC - csapat világkupa 2. elődöntő (végeredmény)
Július 7.
Leszno
SWC - csapat világkupa reményfutam (végeredmény)
Július 8.
Leszno
SWC - csapat világkupa döntő (végeredmény)
Július 8.
Nagyhalász
Nemzetközi csapatbajnokság 1. forduló (végeredmény)
Július 15.
Güstrow
Egyéni Európa-bajnokság döntő 2. forduló
Július 22.
Cardiff
SGP 6. forduló - Brit Nagydíj
Július 23.
Zarnovica
Páros Európa-bajnokság 2. elődöntő
Július 23.
Swindon
Junior világbajnoki döntő 1. forduló
Július 29.
Gyula
Egyéni magyar bajnokság 3. forduló
Július 30.
Pardubice
Barátság kupa egyéni bajnokság 4. forduló
Július 31.
Pardubice
Barátság kupa csapat bajnokság 4. forduló




Augusztus 5.
Hallstavik
Egyéni Európa-bajnokság döntő 3. forduló
Augusztus 12.
Malilla
SGP 7. forduló - Svéd Nagydíj
Augusztus 19.
Togliatti
Grand Prix kvalifikáció - Challenge
Augusztus 20.
Debrecen
42. Debrecen Város Nagydíj
Augusztus 26.
Daugavpils
Egyéni junior Európa-bajnoki döntő
Augusztus 26.
Gorzow
SGP 8. forduló - Lengyel Nagydíj




Szeptember 2.
Rybnik
Junior csapat-világbajnokság döntő
Szeptember 2.
Zarnovica
Barátság kupa egyéni bajnokság 5. forduló
Szeptember 3.
Zarnovica
Barátság kupa csapat bajnokság 5. forduló
Szeptember 8.
Güstrow
Junior világbajnoki döntő 2. forduló
Szeptember 9.
Teterow
SGP 9. forduló - Német Nagydíj
Szeptember 16.
Nagyhalász
Páros magyar bajnokság 3. forduló
Szeptember 16.
Lublin
Egyéni Európa-bajnokság döntő 4. forduló
Szeptember 23.
Stockholm
SGP 10. forduló - Svéd Nagydíj
Szeptember 23.
Debrecen
Páros magyar bajnokság 4. forduló
Szeptember 29.
Pardubice
Junior világbajnoki döntő 3. forduló
Szeptember 30.
Lonigo
Páros Európa-bajnokság döntő
Szeptember 30.
Pardubice
43. Zlata Stuha - Arany Szalag 




Október 1.
Pardubice
69. Pardubicei Aranysisak
Október 7.
Torun
SGP 11. forduló - Lengyel Nagydíj
Október 14.
Gyula
Páros magyar bajnokság 5. forduló
Október 28.
Melbourne
SGP 12. forduló - Ausztrál Nagydíj